I dogjën makinat luksoze, zbulohen pasuritë e policit të Vlorës. Ç’bënte me hashashin dhe…

0

Sipas informacioneve qe disponon ish-kryeministri Sali Berisha, sot ka zbuluar detaje nga pasurite dhe e shkuara e policit te Delta Force ne Vlore, te cilit vetem pak dite me pare i dogjen dy makinat luksoze qe kishte ne pronesi.

POSTIMI

Kliko per me shume info

Prapa djegies se dy makinave ne Vlore, chercher la drogue (kerkoni drogen). Narkopolici eshte pronari!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje zoti Sali berisha . un qe te shkruaj jam nje koleg i ermelind abazi polic i delta forc te cilit iu dogjen dy makina luksoze me cilindrat te madhe ne qytetin e vlores diten e premte ne dark von. Zotria ne fjal ne vitin 2013-2014 ka qen me nderhyrjen ne fshatin lazarat dhe ka kryer trasporte me makinen e tij personale per te nxier ashashin nga lazarati dhe per tua cuar trafikantve ne destinacion te sigurt duke perfituar nga detyra e policis.

nderko ne kte vit ka ndertuar dhe nje hotel 5 kac ne dhermi ka dhe nje supermarket ne emer te babait ne dhermi duke siguruar pastrimin e lekve. ne vitin 2015-2016 duke perfituar si shofer i fugonit delta forc ka kryer trasporte brenda qytetit dhe zonave per rreth duke ua cuar deri ne breg te detit ku i priste gomonia dhe e ngarkonin dhe e nisnin ne itali. esh i implikuar me shum trafikant te medhenj ne qytetin e vlores dhe fierit.

si ka mundsi qe zotria ne fjal brenda vitit nderton 1 hotel luksoz ne dhermi dhe blen 2 makina luksoze ? ndersa ne te tjeret me te njejten rrog nuk harrim te bleim nje shpi per te fjetur jemi akoma me qira ? dhe populli vuan per bukun e gojes ? ju lutem ngrini zerin tuaj si opozit se te ju kemi besim . ju lutem me mbani anonim se sdua te humbas vendin e punes . faleminderit”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.