Kjo shtëpi në dukje e thjeshtë, ka një sekret të madh (Foto)

0

Një shtëpi që në pamje të parë duket e thjeshtë dhe shumë e zakonshme, ka një surprizë të fshehur brenda saj.

Kliko per me shume info

Shtëpia e bardhë e viteve 1920 është transformuar nga inxhinieri James Kater dhe partnerja e tij Georgina Wilson të cilët po kërkonin tokë për të ndërtuar një shtëpi në vitin 2011

Shtëpia kushton rreth 795,000 paund, ka një kopësht të bukur, garazh dhe 4 dhoma gjumi të mobiluara duke ndërthurur modernen me të vjetrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.