Këngëtarja shqiptare gati për operacione plastike: “Të bëj hundën, apo të fryj buzët?”

0

Operacionet plastike janë kthyer në një trend që i ka përfshirë të gjithë, sidomos personazhet e famshme. Pjesa më e madhe e tyre kanë bërë ndërhyrje kirurgjikale, por preferojnë t’i mbajnë të fshehta, ndërsa një pjesë tjetër nuk e ka problem t’i deklarojë hapur.

Një ndër këto personazhe me sa duket është edhe këngëtarja Yllka Kuqi, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka kërkuar mendimin e fansave se ku duhet të ndërhyjë në pamjen e saj.

Kliko per me shume info

“A ka nevojë mi pre hundën apo my fry buzën”, shkruan Yllka në postimin e saj në Instagram ku ka nxjerrë në pah hundën dhe buzët.

 

Fansat të habitur nga kjo pyetje e këngëtares kanë nxituar t’i komentojnë se ajo nuk ka nevojë të bëjë asnjë ndërhyrje, pasi duket e bukur ashtu siç është.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.