Këmbët hapur në pozicion provokues, plasin ngacmimet për Alesia Bamin

0

Alesia Bami është kthyer në një kohë të shkurtër në një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Kliko per me shume info

Format e saj të kolme janë ulur me kalimin e kohës, megjithëse Alesia nuk ka hequr dorë nga foto seksi që poston në Instagram.

Balerina ka nisur sezonin e plazhit dhe ka postuar një foto mjaft provokuese ku të pasmet bombastike i dalin shumë në pah.

Komentet nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta, por në veçanti ka rënë në sy komenti i një fansi.

Ai ka shkruar:

Nuk mbytesh ti se të mbajnë tullumbacet mbrapa”.
Një tjetër komentues i ka shkruar ndër të tjerë:

Sa i vogël duket deti para të pasmeve të tua”.
Ajo ka vendosur t’i injorojë të gjitha komentet komplimentuese dhe ato ngacmuese, pa përgjigje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.