Ish e dashura e Feros, përlot me dedikimin ndaj babait të saj

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Baby G ka uruar me fjalë të ndjera babin e saj për ditëlindje.

Ajo ka postuar një instastory në llogarinë Instagram një fotografi ku shihet bashkë me babain e saj, të dy veshur me një duks të njëjtë, ku ka shkruar:

Kliko per me shume info

“Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që gjithmonë vendoset në vendin e parë tek unë dhe që e dua më së shumti, gjysma ime. Arsyeja e çdo gëzimi dhe suksesi tim”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.