Grabitet me armë posta numër 7 në Tiranë

0

Posta numër 7 në zonën e Laprakës në Tiranë është grabitur pasditen e sotme.

Sipas burimeve policore mësohet se një person i armatosur me thikë, nën kërcënimin e armës së ftohtë, ka marrë një shumë parash.

Kliko per me shume info

Deklarata e policise:

Më datë 17.04.2018, rreth orës 15:50, në rrugën “Dritan Hoxha”, tek blloku Gintash, në postën Nr.7, një person akoma i paidentifikuar dyshohet se i kanë marrë nën kërcënimin e një thike rreth 30 000 lek punonjësës së sportelit të postës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit

Jane ngritur pika kontrolli e po vijon krehja e zones.

Si dhe po punohet per sekuestrimin e pamjeve filmike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.