Gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Itali, dyshimet e para

0

Trupi i pajetë i një burri është gjetur në rreth orës 13 të kësaj të marte në binarët e linjës së trenit Roma-Civitavecchia-Pisa, mes stacioneve të Maçarese-s dhe Ladispoli-s. Siç raportojnë miat lokale, dyshohet se viktima është shqiptar, rreth 40 vjeç, pa një vendbanim fiks në Itali.

Sipas të njëjtave burime, dyshohet se viktima është përplasur nga treni. Pranë kufomës, u gjetën edhe dy qenë të ndodhur.

Kliko per me shume info

Një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.