FOTO/ Ndahet në prag martese, John Cena zemërthyer

0

Nuk kanë fund ndarjet në Hollywood dhe këtë herë është radha e kampionit të “World Wrestling”, John Cena.

Kliko per me shume info

Sportisti dhe aktori lajmëroi nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram duke thënë se dëshiron që publiku të respektojë privatësinë e ish çiftit dhe se ndihet zemërthyer.

Ai dhe bukuroshja Nikki Bella kishin 6 vite lidhje, 1 vit fejesë dhe më 5 maj pritej të kurorëzonin dashurinë e tyre në martesë.

Burime pranë tyre kanë treguar për median rozë amerikane se ndarja erdhi për shkak se John Cena nuk ka dëshirë të ketë fëmijë. Kjo zgjedhje e tij i ka kushtuar humbjen e njeriut të zemrës dhe publiku e ka kritikuar për këtë vendim.

Tashmë ai është në një gjendje të keqe shpirtërore dhe kjo është fare e qartë nga postimet e tij të trishtueshme në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.