Foto/ Miss-it nga Kuçova i bëjnë GJËMËN: Mamaja jote… për 2 mijë lekë

0

Sara Gjordeni, vajza nga Kuçova, e cila fitoi Miss Globe në vitin 2014, ka rënë pre e një adrese fallco të hapur në Instagram, në të cilën vetëm shahet dhe ofendohet.
Nuk dihet se kush qëndron pas kësaj adrese të rreme, e cila merret me jetën personale të ish-misit, por as Gjordeni nuk ka reaguar deri më tani.

Kliko per me shume info

Në një prej fotove Sara përflitet për marrëdhënien e saj me një djalë të quajtur Heri. Sipas shkrimit, Sara rri me Herin për interesin që ka kundrejt tij, pasi ai “e mban mirë”.

Ndër të tjera shkruhet:

Rri me ty se më blen buke, me nxjerr me blen rroba e më bën xhiro me makinë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.