Eugent Bushpepa jep lajmin e bukur para Eurovizionit

0

Dashuria mes tyre lindi në lokalin ku këngëtari i muzikës rrok këndonte.

Andia Ҫakshiri është gjysma më e mirë që Gent Bushpepa ka zgjedhur prej 7-vjetësh tashmë dhe një nga fanset e tij më të mëdha.

Kliko per me shume info

Por çifti duket se do ta konsolidojnë lidhjen më tej. Eugent Bushpepa ka qenë i ftuar në emisionin “Siluete” me moderatoren Gerta Gixhari.

Ai ka folur për karrierën e tij por edhe për bashkëjetesën prej dy vitesh.

Këngëtari që do na përfaqësojë në Eurovizion, na kanë bërë të aludojmë se ai do të bëhet së shpejti baba. I pyetur nga Gerta për marrëdhënien dhe për planet e ardhshme ai ka thënë:

“Nuk kemi vënë limite, planet ekzistojnë shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.