Drejt famës dhe suksesit, Elvana Gjatës i ndodh gjëma

0

Elvana Gjata tashmë prej kohësh ka nisur një rrugëtim të ri, drejt famës ndërkombëtare.

Por mesa duket s’paska qenë e thënë që këngëtares të shkojnë gjërat fjollë kurdoherë.

Kliko per me shume info

Këngëtares i kanë vjedhur pasaportën dhe ka qenë miku i saj ai që e ka postuar në Insta Story.

Valdrin Sehiti shkruan me humor:

Kam diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime Elvana”
Siç duket i paska ngelur vetëm një vulë..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.