Bes Kallaku gjen sozinë e tij: Një ngjashmëri mahnitëse

0

Ai është kthyer në një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar.

Për shkak të natyrës shumë popullore dhe të thjeshtë, duket se Besi ka gjetur dicka fantastike.

Kliko per me shume info

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Besi na ka njohur me sozinë e tij, i cili ngjan kaq shumë me të.

“Nuk kam parë ngjashmëri më të madhe. Nuk është Photoshop”, shkruan Besi.

Sozinë e tij Besi e ka gjetur në Poloni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.