Berisha akuza Ramës: Qejfi ma ka por b**** nuk ma mban!

0

Vazhdojnë akuzat për kryeministrin Rama.

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në facebook, akuzon Ramën për faktin që nuk ka bërë asnjë takim me minatorët në Bulqizë, edhe pas dy vdekjeve rrallazi të ndodhura në këtë qytet. Sipas Berishës Rama është i frikësuar, dhe sipas tij këto seri takimesh që bën, quhen takime: “Qejfi ma ka por by… nuk ma mban”!

Kliko per me shume info

E plotë:

Edvini vazhdon serine e tekimeve “qejfi ma ka por by… nuk ma mban”!

Te dashur miq, sot Edvin Kristaq Rama nuk shkoi dot nga frika te takonte minatoret e Bulqizes ndonese kane patur dy vdekje rradhas, por i thirri ata ne takim online, pra me internet. Kjo tani po thirret ne te gjitha mediat sociale si seria e takimeve “qejfi ma ka por prapanica nuk ma mba”! Nje jave me pare ai zhvilloi nje takim te tille me bizdemenin siçilist Gjici dhe disa punonjes te tij kuksiane. sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.