Barcelona rikthehet te fitorja, tjetër hap drejt titullit kampion

0

Pas dështimit ndaj Romës, Barcelona iu rikthye fitoreve në kampionat.

Me Valencian fitoi 2-1 duke hedhur një hap më shumë drejt titullit kampion.

Kliko per me shume info

Katalanasit nuk ishin në formën më të mirë, por patën fat pasi Valencia shpërdoroi shumë mundësi.

Golat për Barcelonën u shënuan nga Suarez dhe Umtiti, ndërsa Valencia ngushtoi diferencën me Dani Pareho./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.