Falimentimi i “Gulf”, Bes Lallaku reagon për herë të parë: Kepërdorën imazhin tim

Kliko per me shume info

Aktori Bes Kallaku ka sqaruar pozocionin e tij në reklamat që ka bërë për kompaninë e karburanteve Gulf dhe faktin që po komentohet së fundi në media se imazhi i tij është përdorur për të mashtruar njerëzit.

Kallaku thotë se mes viktimave është edhe ai mes viktimave ndërsa bnë me dije se do të vazhdojë betejën ligjore për dëmin ekonomik dhe moral që i është shkaktuar.

Kliko per me shume info

Gjate diteve te fundit shume media te ndryshme kane shigjetuar Bes Kallakun per faktin se ai ka reklamuar nje biznes qe mashtroi shume qytetare duke u shitur letra pa vlere si tollona karburanti me cmim te lire por qe ne fakt,  pikat e karburantit u mbyllen papritur dhe askush nuk ka arritur te marre naften apo benzinen per te cilen kishte paguar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here