Lewandowski nuk e mohon dëshirën për tu bashkuar me Real Madridin

Florentino Perez kërkon të marrë në ekipin e tij sezonin e ardhshëm, Robert Lewandowski. Vetë sulmuesi ka folur për këtë temë për gazetën spanjolle “AS” .

“Nuk e di nëse Real Madrid ka bërë një ofertë për mua, sepse për momentin jam i përqendruar totalisht te ndeshjet e fundit të sezonit, por nëse kjo do të ndodhë e pranoj se nuk mund t’i them “jo” ofertës së Real.”

Kliko per me shume info

Lewandowski do të jetë objektivi kryesor i “Los Blancos” në meriton e verës, krahas futbollistëve të therë si Kane, Neymar dhe Icardi.

loading...