Zhveshja e moderatorëve/ Mustafa Nano: Ilda Bejleri, qenia më vulgare që kam parë

0

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” gazetari Mustafa Nano i është rikthyer monologut të tij, në të cilin flitet për zhveshjen e moderatorëve Ilda Bejleri dhe Bora Zemani.

“Kur e pe Ildën gjysmë zhveshur në ekran atë ditë, u eksitove apo jo?”, e pyet Çani.

Kliko per me shume info

“Mua nuk më eksiton mishi por finesa eleganca, pra gjëja në momentin e duhur. Mua më bezdis vulgariteti, veshja vulgare. Mua më pëlqen nuditeti por aty ku duhet dhe jep një mesazh të caktuar. Ilda është qenia me vulgare që kam parë dekadën e fundit. Unë e gjykova në planin estetik, dhe e dyta që më shqetëson është një lloj hiperseksualizimi që po i bëhet hapësirës publike”, u shpreh ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.