Zbardhet vrasja e 48-vjeçares në Tiranë, e helmoi nusja me fotoksinë

0

Kur ka kaluar pothuajse një vit nga vdekja e 48-vjeçares Lirije Lami, policia zbulon se ajo është helmuar nga nusja e djalit.

Burime bëjnë me dije se policia ka arrestuar nusen Marjana Cmeta dhe ka shoqëruar 4 persona të tjerë për “moskallëzim krimi”.

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi në prill të vitit 2017 në Kamëz dhe vdekja e Lirije Lamit u raportua si vdekje natyrale.

Mirëpo pas hetimeve, policia arriti të zbardhë ngjarjen, duke akuzuar nusen e djalit të viktimës se e ka helmuar me fotoksinë.

Mes të shoqëruarve në polici janë bashkëshorti i të akuzuarës dhe vjehrri./LAJMIFUNDIT.AL/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.