Kryemadhi: Stërnipat do më thonë ‘t’u thaftë dora që çizmja jote nuk i ra në kokë Edi Ramës’

0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar sot se LSI propozon kthimin edhe njëherë në parlament të Ligjit për taksat.

Po lulëzon varfëria, tha Kryemadhi, në një konferencë shtypi para mediave, në vend që të kishte rilindje.

Kliko per me shume info

Edhe ne si opozitë do të hyjmë në histori që nuk bëmë asgjë për ta ndaluar këtë qeverisje e këtë situatë.

Me këto ritme zhvillimi, i bie që kur unë të kem 104 vjeç i bie që ne të jemi si europianët dhe stërnipat do të më thoshin t’u thaftë dora që ajo çizmja jote nuk i ka në kokë Edi Ramës që ta shkundte pak nga trutë. Por ne shpresojmë tek integrimi europian,” theksoi Kryemadhi.

Takimi i radhës me gazetarët

Takimi i radhës me gazetarët

Posted by Monika Kryemadhi on Dienstag, 13. März 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.