Ish-kolegia injoron Luanën: E mbajnë në TV për hiret jo për suksesin

0

Gazetarja Mira Kazhani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në Top Shoë Magazine, për të folur për debatin mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos.

Duke dashur që të mbrojë Ildën dhe hiret e saj, Kazhani u shpreh se femrat tërheqëse i nevojiten televizionit për hiret e tyre, jo për suksesin.

Kliko per me shume info

“Luanën nuk besoj se e mbajnë në Top se është e suksesshme. Padyshim për hiret e saj. Dhe unë e çoj ndonjëherë në Top kanalin për të parë çfarë ka veshur sot, se për qejf preferoj të dëgjoj Arbanën”
Nuk dihet si do ta presë këtë deklaratë Luana nga ish-kolegia e saj në Top.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.