Armina Mevlani publikon fotot kur ishte adoleshente

0

Armina Mevlani është një ndër blogeret shqiptare më të kuruara përsa i përket pamjes së saj të jashtme. Ajo gjithmonë e ka treguar fiksimin e saj për veshjet dhe kjo tashmë është shndërruar jo vetëm na pasionin, por edhe në profesionin e saj.

Edhe në adoleshencën e saj kur nuk ka pasur mundësitë ekonomike që ka sot Armina ka ditur të vishet bukur edhe pse jo me veshje të shtrenjta. Këtë na e vërtetojnë më së miri disa foto që Armina ka publikuar në “Instastory” nga adoleshenca e saj.

Kliko per me shume info

Një vajzë e thjeshtë, e brishtë, e bukur dhe zbulon edhe pasionet e saj për gatimin, lojën e golfit apo dëshirën për t’u stërvitur në palestër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.