Publikoi foto intime, reagon Albërie Hadërgjonaj: Më kanë vjedhur Instagramin, është montazh!

0

Prej dy ditësh një imazh i postuar nga ana e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj kishte bërë xhiron e rrjetit. Këngëtarja shihej që kishte ekspozuar pak më shumë se zakonisht format e saj.

Mirëpo në një reagim të dytë, Hadërgjonaj tha se i kishin vjedhur insagramin dhe se fotoja e shpërndarë ishte një montazh.

Kliko per me shume info

Në Insta Story, këngëtarja postoi foton nën të cilën shkroi: “Fotoja është montazh. Ma vodhën paswordin e Insta dhe kanë manipuluar”.

Në foto, Albëria shihej e veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe dhe në një pozicion mjaft intim.

Urojmë që kjo situatë delikate dhe e pakëndshme të mos përsëritet më për këngëtaren e njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.