Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja që tronditi Dibrën, viktima ishte kthyer nga jashtë, autorët e thirrën në emër

Zbardhen detaje te reja nga vrasja qe tronditi Dibren sot. I riu qe u gjet i pajete ne oborrin e baneses se tij në Dibër, i vrare me arme zjarri eshte identifikuar si shtetasi Elsi Kosiqi.

Autoret mesohet se e kane thirrur ne emer dhe me pas e kane vrare viktimen ne oborrin e baneses se tij ne Diber pas mesnates se hene.

Policia ka nisur hetimin per zbardhjen e ngjarjes, nderkohe qe mesohet se janë ngritur pika kontrolli dhe po krihet e gjithë zona për identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj ngjarje.

Viktima mesohet se eshte kthyer nga Maqedonia mengjesin e dites se marte nderkohe qe nuk dihet asgje ne lidhje me shkakun e ketij udhetimi.

Nuk dihet me ke ka udhetuar, por besohet se personat qe e kane shoqeruar jane autoret e krimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet