Vajza që ka lindur me zemrën, mëlçinë dhe zorrët jashtë trupit të saj

0

Një foshnje që ka lindur me zemrën e saj në pjesën e jashtme të gjoksit është e lumtur ndërsa feston ditëlindjen e saj të tretë.

Kieran Veitz, vuan nga ectopia cordis, një defekt kongjenital që ndodh përafërsisht 5-8 lindje për një milion.

Kliko per me shume info

Pak minuta pas lindjes, ajo iu nënshtrua një operacioni të gjatë për të futur zemrën, mëlçinë dhe zorrët brenda trupit të saj.

Sot prindërit e saj e përshkruajnë atë si një foshnjë kokëfortë, kokëfortë, që e do ujin dhe i pëlqen të luajë me lodra. Brian tha se tashmë i njeh të gjitha shkronjat e alfabetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.