Rita Ora merr propozim live për martesë në 10 vjetorin e pavarësisë

0

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore është bërë pjesë e festës së madhe të Kosovës për 10-vjetorin e Pavarësisë, për të cilin do dhurojë një koncert në Prishtinë.

Ajo mbajti një konferencë me gazetarë, ku njëri prej tyre i bëri propozim për martesë.

Kliko per me shume info

Ishte Fisnik Zymi nga RTD, i cili mori përgjigjen plot humor nga Rita:

“Nuk e di, po mendoj vetëm pak, ndoshta mund ta kemi një takim përpara. Po bëj shaka”.

Ndërkohë koncerti i Rita Orës pritet të fillojë në orën 20:00 në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, ku në orën 21:00 pritet të performojë reperi Ledri Vula, dhe më pas të ringjitet në skenë Rita për të performuar disa nga super hitet e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.