Plas grushti LIVE në një televizion në Rusi

0

Në një emision të transmetuar LIVE në një televizion në Rusi, një luftë fjalësh mes ligjvënësit gjerman Andreas Maurer dhe politologut ukrainas, Dmitry Suvorov eskaloi në dhunë fizike.

Fillimisht, konflikti filloi kur Muarer përmendi bombardimin që po ndodh në rajonin verior të Ukrainës, Donbass, për çka ai pohoi se ka lënë të vdekur së paku 200 fëmijë atje – diçka që u mohua nga Suvorov, i cili kërkonte fotografi relevante si provë.

Kliko per me shume info

Në tentim që ta qetësonte Suvorovin, udhëheqësi i emisionit, Andrey Norkin, tentoi që ta kapë atë për supi, por më pas u shkaktua një tollovi turme që bëri që disa të bien edhe në dysheme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.