Oriola Marashi nxjerr bllof Noizy-n, reperi e ofendon rëndë

0

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklimin ”Mama” e bashkimit me grupin ”OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Noizy dhe Oriola, shumë shpesh publikojnë foto apo komentojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Mirëpo në komentin e fundit me sa duket Oriola e ka nxjerrë bllof reperin e njohur, pasi ai shfaqet në Milano, ndërsa ajo i shkruan të mos bëjë sikur është ende aty.

”Mirë boll bëre sikur je akoma në Milano”, i ka komentuar Oriola Noizy-t.

Reperi nuk ka nguruar dhe ia ka kthyer menjëherë. ”E mirë mbylle halen ti”, ia ka kthyer Noizy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.