Olsi i Big Brother lëndohet, Fiorentina reagon menjëherë

0

Olsi Klosi është një ndër finalistët e i cili nuk arriti dot të rrëmbente kupën e fitores por që u kthye në qendrën e vëmendjes pas debateve të shumta dhe dashurisë së lëkundur të tij me Fiorentinën.

Por duket se Olsi është ndjerë mjaft i bezdisur nga fansat e tij. Ai madje nuk ka kursyer as fyerjet ndaj tyre. Në një postim e rradhës ai ka shoqëruar disa ikona që tregojnë një zemër të thyer.

Kliko per me shume info

Ky njoftim nuk i ka shpëtuar ish partneres së tij Fjorentinës, e cila ka nxituar të dedikojë një status. Ajo e ka ngacmuar duke i thënë se do lëndohej herët apo vonë. Kush ta ketë lënduar vallë Olsin?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.