Grabitet pika e transfertave të parave nga dy persona të maskuar

0

Dy persona të maskuar kanë grabitur një pikë të transfertave të parave në Rrëshen.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit. Autorët kanë kërcënuar punonjësin dhe kanë marrë një sasi parash.

Kliko per me shume info

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin e kapjen e autorëve. Nuk dihet ende sa është shuma e parave të grabitura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.