Komshinj e ish-shokë të ngushtë, Juli tregon sërish arsyen pse s’flet me Gentin

0

Dikur ata te dy ishim miq të ngushtë, madje perfomonin në të njëjtin grup humoristik në spektaklin “Portokalli”, por Julian Deda dhe Gentian Zenelaj duket i kanë dhënë fund miqësisë së tyre.

Nëse vite më parë ata ishin bashkë në një skene, sot aktorët mësohen se nuk kanë asnjë komunikim.

Kliko per me shume info

I ftuar në “Një kat më lart”, Juli deklaroi se ai është i vetmi që flet për marrëdhënin mes dy aktorëve dhe se ky ishte një problem i madh.

Ai madje u shpreh se kur ka intervista, Genti porosit gazetarët mos ta pyesin për Julin.

Teksojmë se dy ish-miqtë janë edhe komshinj por se nuk komunikojnë me njëri-tjetrin.

I pyetur nëse ka diçka për t’i thënë, Juli shprehet se:

Ka një problem. Unë gjithmonë përgjigjem për Gentin. Ai i thotë më përpara gazetarëve mos më pyesni. E kam informacion nga brenda, ai refuzon”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.