Djali i Vesës dhe Big Bastës paska një talent

0

Prej disa kohësh larg njëri-tjetrit, tashmë Vesa Luma dhe Big Basta po shijojnë kohë shumë të bukura së bashku, pasi këngëtarja dhe djali i saj u shpërngulën në Zelandën e Re.

Dyshja kanë pak kohë që janë bërë prindër të një djali të cilin e bekuan me emrin Lian. Me ardhjen e tij në jetë familja u kompletua dhe gëzmi për ta u shtua.

Kliko per me shume info

Por Liani i vogël tashmë është rritur dhe duket se pasioni i tij është muzika, pasi është parë disa herë që i bie pianos me shumë dëshirë. Lian i vogël do bëhet këngëtar si mami dhe babi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.