Pas reshjeve të mëngjesit, rinis dëbora e dendur në Tiranë

0

Pas reshjeve të mëngjesit, dëbora është rikthyer sërish në Tiranë.

Rreth orës 15:30 ka nisur një dëborë e dendur. Diten e sotme ne Tirane jane shenjar reshje bore qe ne oret e para te mengjesit.

Kliko per me shume info

Ky fenomen nuk eshte i zakonshem per kryeqytetin ndersa meterologet kane disa dite qe kane paralajmeruar per kete klime te pazakonte ne kryeqytet.

Moti me reshje shiu dhe bore ka prekur gjithe Shqiperine gjate diteve te fundit duke shenuar temperatura ekstremisht te uleta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.