Alban Skënderaj e thotë troç: E doja djalë

0

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, janë çifti më i njohur për të cilët nuk flitet shpesh për jetën e tyre private. Miriam Cani dhe Albani janë prindër të një vajze të quajtur Ameli.

Vajza e tyre ka më shumë se dy vite nga ardhja në jetë, prindërit e saj në dyvjetorin e saj i bënë dhe një këngë mjaft prekëse të titullar ”Dhuratë”. I ftuar në ”Wake up” , këngëtari tregoi se në fillim donte të bëhej baba i një djali.

Kliko per me shume info

”Në fillim e kisha pak këtë… çun, do ta mbaja me vete, ta çoja në kurs, në futboll”, tha ai duke shtuar më pas se e ka pranuar me shumë sportivitet lindjen e vajzës. ”Për ne njerëzit e artit, vajza të shkrin fare, prandah bëhuni gati,” është shprehur Albani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.