Aksidenti i rëndë në Shkodër, Vllaznia-Teuta nis me një minutë heshtje

0

Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës ka nisur me një minutë heshtje.

Klubi shkodran ka kërkuar një minutë heshtje në respekt të viktimave të aksidentit të rëndë që ndodhi mbrëmë në aksin Shkodër-Velipojë.

Kliko per me shume info

Përplasja e dy makinave pasditen e djeshme rezultoi fatale për kryefamiljarin, Edmond Preka, djalin 9 muajsh dhe vajzën 5-vjeçe, ndërsa në gjendje të rëndë është vajza tjetër 10-vjeçe dhe nëna, Evisa Preka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.