Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Pi fostoksinë ditën e Shën Valentinit, humb jetën gruaja nga Cërriku

Një grua në Cërrik ka ndërruar jetë pasi është vetehelmuar me fostoksinë.

Policia njofton se një ditë më parë, është gjetur e vdekur pa shenja dhune në banesën e saj në lagjen nr. 2, 48-vjeçarja B.XH..

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.