Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Goditja e 45 grupeve kriminale, Fatmir Xhafaj takim “kokë më kokë” me Arta Markun

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ndodhet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme ku do të zhvillojë një takim me kryeprokuroren e përgjithshme të përkohshme Arta Markun.

Takimi do të nisë rreth orës 09:00, teksa mësohet se temë kryesore e takimit është forcimi i bashkëpunimit mes strukturave për goditjen e 45 grupeve kriminale.

Një tjetër temë që do të diskutohet është ekstradimi i financierit të Habilajve në Itali.

/LAJMIFUNDIT.AL/

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet