Home 2018 February

Monthly Archives: February 2018

Kokaina në Durrës, Artan Hoxha paralajmëron vrasje si ajo e bankierit Artan Santo

Gazetari Artan Hoxha ka folur për operacionin policor në Durrës, ku u zbuluan 614 kg kokainë. Sipas tij kjo sasi e madhe ishte destinuar...

Një milion euro shpërblim për informacione për gazetarin e vrarë sllovak

Kryeministri i Sllovakisë, Robert Fico, ofroi një milion euro shpërblim për secilin që mund të ketë informacione për vrasjen e një gazetari hulumtues.Jan Kuciak,...

I riu shqiptar i jep fund jetës tragjikisht në Itali, vetëvaret në parkingun e...

Një 33-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në Itali ditën e sotme. Mediat italiane shkruajnë se i riu është gjetur...

Ja pse duhet ti hiqni qimet me lazer

Depilimi me brisk, me dyll apo me çfarëdo lloj metode tjetër, nuk është aq efektiv sa ai me lazer!Megjithatë femrat i frikësohen kësaj metode,...

I kërkon SHBA, ndodh e pabesueshmja në emisionin e TCH, kapet ‘peshku i madh’

Sot ne emisionin Top Show te prezantuar nga Alban Dudushi ne Top Channel, ka ndodhur nje gje e rralle.Te ftuarve Dudushi u tha se...

Rama i jep ultimatum Xhafës, pas përplasjes për kokainën

Kapja e 613 kg kokainë në Durrës, solli një përplasje të papritur mes kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.Ishte ministri i...

Meta: Kokaina rrezik i sigurisë kombëtare

Ilir Meta përshëndet aksionin e fundit të Policisë së Shtetit për kapjen e 613 kg kokainë jashtë Portit të Durrësit, e fshehur brenda një...

Tiranë, bie zjarri në një pallat

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë një pallat tek zona e Don Boskos në Tiranë, në katin e katërt.Mësohet se zjarrfikëset kanë shkuar...

Droga në Maminas, biznesmeni nip i gjykatësit, ka ndryshuar mbiemrin

Në puntatën e sotme të emisionit “Opinion” në “Tv Klan”, tema e debatit ka qenë: Kush fshihet pas 180 milionë eurove drogë?, ku gazetaja...

Është vetëm 83 cm dhe dëshiron të martohet!

Një 28-vjeçare, e cila është vetëm 83 cm e gjatë, ka frikë se ajo kurrë nuk do të martohet sepse ngjan si një fëmijë.Santosh...

LAJMET E FUNDIT