Nuk është Marina Vjollca, ja kush do ta prezantojë spektaklin e ri

0

Pas përfundimit të spektaklit “C’est la Vie” të gjithë e kemi vrarë mendje se çfarë do të bëjë Marina gjatë kësaj kohe, apo ku do ta shohim.

Dhe ditën e djeshme bëri bujë lajmi që moderatorja e njohur do të prezantonte emisionin më të ri që do të nisë në Tv Klan “Ferma”. Por siç duket kjo çështje ka marrë një rrjedhë tjetër.

Kliko per me shume info

Është Revista Class ajo që shkruan se programi ‘’Ferma’’ do të vijë në drejtimin e Alketa Vejsiut. “Ferma” do të jetë në format ku personazhe të njohur, do provojnë veten duke jetuar si në një fermë, do të nisë në prill dhe do të shfaqet të dielave në mbrëmje. Mbetet për t’u parë se si do të vijojnë dinamikat në vazhdim dhe kujt do ia besojë produksioni prezantimin.

Në këtë reality show, protagonistët, 15 personazhe të njohur, do provojnë veten duke jetuar si në një fermë dhe duke luftuar per nje çmim te majmë, do të nisë në prill dhe do të shfaqet të dielave në mbrëmje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.