Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha: Rama i ka dhënë fjalën Durim Keçit që nuk ka bir …. të të ekstradojë

Kreu demokrat i PD, Lulzim Basha është shprehur sërish mbi lirimin e Durim Keçit nga gjykata.

Në një lidhje direkte në emisionin “Opinion” Basha tregoi se Edi Rama i ka thënë Keçit që nuk ka bir ashtu e ashtu të të ekstradojë ty.

Kreu I opozitës ka kujtuar edhe një herë fotografitë e publikuara pre tijj në Opinion, ku Keçi person me precedent penalë shihet pranë njerëzve të Partisë Socialiste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet