Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I shkruan ish-të dashurës në mes të natës, djali nga Tirana merr “përgjigjen” e papritur

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar? Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike.

Djali i shkruan vajzës:

O la po ku je?
Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është:

Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë?
Lali e kam në krevat burrin dhe nuk kërkoj dashnor, flije mendjen nga kjo anë. Do rrish në fb, rri, s’do, ik vlla.”/Joq/

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet