Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Surprizat” e motit, ja parashikimi për sot dhe nesër

Ndonëse një pjesë e vendit është zbardhur nga bora dhe si pasojë janë shfaqur probleme në qarkullim, sot dhe nesër nuk parashikohet të ketë reshje.

IGJEUM PARASHIKON:

RESHJET

Sot (e enjte, dt.04) dhe nesër (e premte dt.05) nuk pritet të ketë reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.05) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 °C / 14 °C
në vendet e ulëta: 3 °C / 13 °C
në vendet malore: 0 °C / 8 °C.

ERA

Sot (e enjte, dt.04) dhe nesër (e premte, dt.05) era do të fryjë e lehtë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.