Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, tre “Benz-a” përfundojnë në kanal

Tre automjete tip “Benz” janë përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë – Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Domjes, dhe sic duket edhe në foto, automjetet kanë përfunduar në kanal.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, teksa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet