Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo është doktoresha më seksi në botë

Bella Lucie është një nga modelet më seksi, e cila gjithmonë vë në pah linjat trupore seksi.

Por përveç se është modele, ajo ka edhe një profesion të dytë si mjeke, pasi aktualisht studion në fakultetin e Mjekësisë.

Pavarësisht kësaj, Bella do të shërojë shumë njerëz vetëm me pamjen e mrekullueshme, që ka dhe patjetër me format trupore bombastike.

Këtë na tregon çdo ditë, duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet e më shumë ato provokuese dhe tejet të nxehta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet