Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Luiz Ejlli flet për ndarjen nga vajza e Jozefina Topallit: Ishte si një flluskë sapuni

Historia e dashurisë e këngëtarit të njohur shqiptar me vajzën e Jozefina Topallit bëri bujë, si në fillim, ashtu edhe në mbarim.

Ata kishin një lidhje disavjeçare, por Luiz Ejlli dhe Megi Topalli, kanë disa muaj të ndarë.

Si fillim, pasi lajmi u përhap në media e portale, çifti nuk deshi ta komentonte publikisht këtë raport, por disa statuse dhe ngacmime virtuale, e konfirmuan shpejt lajmin se Luizi dhe Megi nuk ishin më bashkë. Dyshimet, në atë kohë u përforcuan akoma më shumë kur këngëtari shkodran postoi në Facebook këngën ‘Uomini soli’, bashkëngjitur së cilës shkruante ‘Për të gjithë meshkujt e vetmuar’

Ndonëse nuk kishte folur më parë publikisht për këtë marrëdhënie, sot Luizi e përshkroi si një flluskë sapuni atë që kishte ndodhur për disa vite me Megin.

I ftuar në “Pasdite në Top Channel”, për të prezantuar këngën e tij të re, me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH-së, Luizi nuk iu shmang edhe pyetjeve private. I pyetur për lidhjen me Megin, ai tha se nuk kanë qenë të fejuar, por “ishte thjesht një lidhje”, e cila ishte e destinuar të përfundonte: “E di si ishte? Si një flluskë sapuni, e cila vjen e fryhet, ngrihet lart, fillon merr ngjyrat e bukura, bëhet një mrekulli atje dhe pastaj shpohet…” – tha Luizi duke shtuar se gjërat përfundojnë dhe kjo është e kuptueshme si për të gjithë njerëzit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet