Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Kush është gjyqtarja që i bllokoi pasaportën Saimir Tahirit

Gjykatësja që i bllokoi pasaportën ish-ministrit Saimir Tahiri është Liljana Baku.

Gjyqtarja Baku ka gjykuar disa çështje të rëndësishme penale.

Ajo është gjyqtarja e çështjes së Nezar Seitit, i cili akuzohet si bashkëpunëtor i Habilajve.

Po kështu ajo ka gjykuar edhe çështjen “Xibraka”, kur refuzoi kërkesën e Ermal Hoxhës vitin e kaluar për të kaluar Vitin e Ri pranë familjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet