Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shembet masivi shkëmbor, bllokohet aksi Elbasan – Tiranë

Në aksin rrugor Elbasan Tiranë është bllokuar lëvizja e mjeteve, si pasojë e shembjes së një masivi shkëmbor. Burime nga policia e Elbasanit bërë të ditur se masivi shkëmbor është shembur në afërsi të fshatit Mamël.

Në një njoftim zyrtar bëhet e ditur se rruga është bllokuar vetëm në sensin e lëvizjes Elbasan-Tiranë. Për më shumë policia e Elbasanit njofton qytetarët se lëvizja e mjeteve do të bëhet nga rruga e vjetër në “Qafë-Krrabë”.

Njoftimi i policisë
Më datë 09.12.2017 ju njoftojmë se është bllokuar lëvizja e mjeteve në sensin e lëvizjes Elbasan-Tiranë për shkak se ka rënë një masiv dheu. Lëvizja e mjeteve do të bëhet nga rruga e vjetër në Qafë Krrabë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet