Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Reperi i njohur shqiptar, është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” për herë të parë

Reperi i njohur shqiptar, Lil Koli dhe projekti i tij muzikor “Me Grupin” është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” për herë të parë.

I publikuar rreth 7 muaj më parë, ky projekt muzikor ka mundur të bëhet pjesë e 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare gjatë kësaj jave.

loading...

Rekomandojme

Falë sugjerimeve të shumta të fansave të Lil Koli, “Me Grupin” pozicionohet në vendin e 65-të.

Më një klip të xhiruar në qytetin britanik, Londër, aty ku dhe reperi jeton, kjo këngë ka marrë mjaft komente pozitive nga publiku shqiptar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet