Ju kujtohen Matilda dhe Fatjoni i “Big Brother 7”, ja si ka ndryshuar jeta e tyre! (FOTO)

Showbiz

Një nga çiftet që bën përvete publikun në edicionin “Big Brother 7” kanë qenë pikërisht Fatjoni dhe Matilda.

Ata ishin të martuar me sëbashku dhe arritën që edhe nën vëzhgimin e kamerave të testonin me sukses ndjenjat për njëri tjetrin. Pas largimit nga “Big Brother” Fatjoni dhe Matilda kanë vazhduar jetën e tyre te lumtur jashtë Shqipërisë.

E duke se kanë realizuar një nga ëndrrat e tyre me të mëdha, që madje e shfaqën disa herë edhe gjatë lojës në “Big Brother”.

Çifti janë bërë prindër të një vajze, ata ka zgjedhur emrin Evelyn për vogëlushen dhe duket tepër të gëzuar. Por shikoni sa është rritur Evelyn. Matilda ka publikuar disa foto të saj ku këtë herë nuk i ka fshehur fytyrën.

“4 muaj jetë! Mrekullia më e madhe në jetë!Na mjafton vetëm të shohim të rritesh e lumtur dhe asgjë tjetër në këtë botë s’ka më rendësi për në. Faleminderit zot”- ka shkruar ish-banorja krah fotove të vogëlushes.

ME TE LEXUARAT