Deputeti socialist ‘mesazh’ Berishës: Një avion me drogë po pret të ngarkohet në Sarandë

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu ka ironizuar ish-kryeministrin Berisha me një foto nga shëtitorja e Sarandës, ku duket një avion i vogël.

Reagimi i deputetit vjen pas një reagimi të ish kryeministrit Sali Berisha për avionë që nisen nga Shqipëria me drogë.

Kliko per me shume info

“Doktor, deputeti digital ju njofton se ne afersi te portit te Sarandes eshte ule nje avion privat dhe po pret te ngarkohet me hashash!”, shkruan me ironi Ndreu.

loading...