Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Selanik/ Taksistët shqiptarë zihen me njëri-tjetrin

Dy taksistë shqiptarë nuk kanë ditur të ruajnë qetësinë dhe të zgjidhin me qetësi apo duke biseduar problemet e tyre.

Ata janë konfliktuar për klientët dhe puna ka shkuar aq keq saqë kanë nisur të shahen me fjalë të ndyra dhe më pas edhe të kacafyten mes njëri-tjetrit.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Selanikut, ku shqiptarët rrinë dhe mbajnë radhën për të siguruar pasagjerët.

Siç duket, dy kolegët e kanë pasur të pamundur të gjejnë konsensus.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet